Yargı Akademi & Tek Lider Eğitim Kurumları web sitesi yenilendi.

Tarih&Saat: 06.10.2010 13:27     Şube: Genel Duyuru

Sevgili öğrenciler,

Yargı Akademi ve Tek Lider Eğitim Kurumları olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek, günümüz teknolojisine paralel hareket edebilmek ve sizlerin web sitemizden en etkin şekilde yararlanabilmesini sağlamak amacıyla web sitemizi yeniledik.

İlerleyen günlerde yeni içerikler ile güncellemeye devam edeceğimiz web sitemiz, siz ziyaretçilerimize kullanım kolaylığı sağlayacak, aradığınıza daha kolay ve hızlı ulaşabilmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Şubelerimize özel duyuru ve etkinlikler, genel duyuru ve eğitim konulu haberler güncel olarak sitemizde yer alacaktır.

Web sitemiz ile ilgili gelişmeler, kurslarımız ile ilgili kampanyalar, etkinlik duyuruları ve daha fazlasından anında haberdar olabilmek için sayfamızın sağ alt köşesinde bulunan "E-bülten kayıt formu"nu doldurunuz. Bu sayede ilgili gelişmeleri size e-posta ve/veya cep telefonunuza SMS göndererek bildirebiliriz.

İlgilendiğiniz kurslarımıza online olarak ön kayıt yaptırarak avantajlardan faydalanabilmek için "Online Ön Kayıt" formunu kullanabilir, sizi aramamızı sağlayabilir, kesin kayıt yaptırabilirsiniz.

Dershanemiz öğrencisi iseniz şubenize özel sayfalara ulaşarak daha detaylı bilgi alabilmek için ilgili şubenizi seçmeniz yeterli olacaktır.

Öğrencimiz değilseniz, size en yakın şubemizi, şubemizde açılan kurslarımızı ve bu kurslara ait detaylı ders programı, fiyat vb. bilgilere ulaşabilmek için ana menümüzden "Kurslarımız" sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yeni web sitemiz ile ilgili yaşadığınız sıkıntılar, istek ve önerileriniz olur ise
iletişim sayfamız aracılığı ile bize ileterek yardımcı olabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

İlginiz için teşekkür ederiz.